AKG Q460 Black The Quincy Jones fejhallgató (Azonosító: 639622, Idő Vége : 20 Jan. 2019 23:46:01) - Licitaljunk.hu
zagrosik.com
[ RÉSZLETES KERESÉS ]   hungarian   english
 ELADÁS
Termékfeltöltés

 ÁRUHÁZAK   ÁRVERSENY
AKG Q460 Black The Quincy Jones fejhallgató
Azonosító: 639622   |   Állapot: Lezárt   |  Terméket eddig 61 alkalommal tekintették meg!
Vissza a Főoldalra
Főkategória : Hobbi, szabadido, utazás > Utazási kellékek, kiegészítok

Jelenlegi ár -
Induló ár 15.000 HUF [ Valutaváltó ]
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Termék helye : 1023, Pest
Ország : Magyarország
Start Idő : 06 Jan. 2019 23:46:01
Idő Vége : 20 Jan. 2019 23:46:01
Nyertes(ek) N/A
Az aukciót figyeli(k) 0 felhasználó(k)
Eladó adatai
Harley87 (0)
Regisztráció 08 Dec. 2018
-> Magyarország

Értékelés 0.00%
0
0
0
0
0
Értékelések

Termékleírás
Eladó a képen látható fekete zöld AKG Q460 Black The Quincy Jones fejhallgató, amely kompatibilis iPod iPhone és iPad illetve normal telefonokkal és televízióval is. Tartozékok: 1db hordozható táska 1db jack átalakító dugó ( aranyozott) 2 db aranyozott fejhallgató kábel A termék hibátlan.
Árverés képe
Válassz egy képet

Eredeti méret megtekintése

Digitális tartalom

Digitális tartalom csatolva

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti Szállítási és fizetési részletek

Termék árának átutalása után küldöm a csomagot. Postai úton. Budapesti lakosoknak személyes átvétel.
Postaköltség -
Biztosítás -
Szállítás módja Postai szállítás
Szállítási kalkulátor
Ország

Készpénzes, átutalásos fizetések
Mastercard
Mastercard

Kérdések az eladóhoz
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni szeretnél az eladótól.

A terméket , Harley87 , tette fel, és felelősséget vállal minden leírt információért.

Copyright ©2012 KizmanAuction.com.
Designwww.greencomp.hu. Minden jog fenntartva.
Az oldal használatával a következő rendelkezéseket fogadja el: Licitaljunk.hu FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK és ADATKEZELÉSI NYILATKOZAT
Az oldal betöltődött: 0.081882 másodperc