Eladó jvc hv-32p37sue Tv álványával. Csere Érdekel Xbox 360 (Azonosító: 639578, Idő Vége : 14 Oct. 2018 18:27:01) - Licitaljunk.hu
zagrosik.com
[ RÉSZLETES KERESÉS ]   hungarian   english
 ELADÁS
Termékfeltöltés

 ÁRUHÁZAK   ÁRVERSENY
Eladó jvc hv-32p37sue Tv álványával. Csere Érdekel Xbox 360
Azonosító: 639578   |   Állapot: Lezárt   |  Terméket eddig 200 alkalommal tekintették meg!
Vissza a Főoldalra
Főkategória : Muszaki cikk, elektronika > Játékkonzol, játék > Konzol

Jelenlegi ár -
Induló ár 10.000 HUF [ Valutaváltó ]
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Termék helye : 2100, Pest megye
Ország : Magyarország
Start Idő : 15 Aug. 2018 18:27:01
Idő Vége : 14 Oct. 2018 18:27:01
Nyertes(ek) N/A
Az aukciót figyeli(k) 0 felhasználó(k)
Eladó adatai
Mateusz16 (0)
Regisztráció 17 Apr. 2018
-> Magyarország

Értékelés 0.00%
0
0
0
0
0
Értékelések

Termékleírás
Eladó JVC 16:9 képernyős tv. JVC HV-32P37SUE a pontos márkája. Újszerű állapotban van. Alig használtuk. Jól működik. Nem kopott a tv és az álvány. Tartozékok: -Távirányító -Szürke TV álvány újszerű állapotban -TV kábel CSERE ÉRDEKEL Xbox 360-ra.

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti
Postaköltség -
Biztosítás -
Szállítás módja Személyes átvátel
Szállítási kalkulátor
Ország

Készpénzes, átutalásos fizetések
Készpénz
Készpénz

Kérdések az eladóhoz
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni szeretnél az eladótól.

Induló ár : 10.000 HUF
Jelenlegi ár : -
Vége : 13 Dec. 2018 17:28:01
Xbox 360 60gb 26db játékkal
Xbox 360 60gb 26db játékkal
Induló ár : 22.000 HUF
Jelenlegi ár : -
Vége : 13 Dec. 2018 17:25:01

A terméket , Mateusz16 , tette fel, és felelősséget vállal minden leírt információért.

Copyright ©2012 KizmanAuction.com.
Designwww.greencomp.hu. Minden jog fenntartva.
Az oldal használatával a következő rendelkezéseket fogadja el: Licitaljunk.hu FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK és ADATKEZELÉSI NYILATKOZAT
Az oldal betöltődött: 0.094951 másodperc