Eladó jvc hv-32p37sue Tv álványával. Csere Érdekel Xbox 360 (Azonosító: 639585, Idő Vége : 13 Dec. 2018 17:28:01) - Licitaljunk.hu
zagrosik.com
[ RÉSZLETES KERESÉS ]   hungarian   english
 ELADÁS
Termékfeltöltés

 ÁRUHÁZAK   ÁRVERSENY
Eladó jvc hv-32p37sue Tv álványával. Csere Érdekel Xbox 360
Azonosító: 639585   |   Állapot: Nyitott   |  Terméket eddig 87 alkalommal tekintették meg!
Vissza a Főoldalra
Főkategória : Muszaki cikk, elektronika > Játékkonzol, játék > Konzol

Jelenlegi ár -
Induló ár 10.000 HUF [ Valutaváltó ]
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

25.000 HUF
[ Valutaváltó ]

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Termék helye : 2100, Pest megye
Ország : Magyarország
Start Idő : 14 Oct. 2018 18:28:01
Idő Vége : 13 Dec. 2018 17:28:01
Csereajánlatokat is elfogad az eladó. [ Ajánlatkészítés ]
Legnagyobb ajánlat Nincs licit
Az aukciót figyeli(k) 0 felhasználó(k)
Eladó adatai
Mateusz16 (0)
Regisztráció 17 Apr. 2018
-> Magyarország

Értékelés 0.00%
0
0
0
0
0
Értékelések

Termékleírás
Eladó JVC 16:9 képernyős tv. JVC HV-32P37SUE a pontos márkája. Újszerű állapotban van. Alig használtuk. Jól működik. Nem kopott a tv és az álvány. Tartozékok: -Távirányító -Szürke TV álvány újszerű állapotban -TV kábel CSERE ÉRDEKEL Xbox 360-ra.

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti
Postaköltség -
Biztosítás -
Szállítás módja Személyes átvátel
Szállítási kalkulátor
Ország

Készpénzes, átutalásos fizetések
Készpénz
Készpénz

Kérdések az eladóhoz
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni szeretnél az eladótól.

Xbox 360 60gb 26db játékkal
Xbox 360 60gb 26db játékkal
Induló ár : 22.000 HUF
Jelenlegi ár : -
Vége : 13 Dec. 2018 17:25:01

A terméket , Mateusz16 , tette fel, és felelősséget vállal minden leírt információért.

Copyright ©2012 KizmanAuction.com.
Designwww.greencomp.hu. Minden jog fenntartva.
Az oldal használatával a következő rendelkezéseket fogadja el: Licitaljunk.hu FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK és ADATKEZELÉSI NYILATKOZAT
Az oldal betöltődött: 0.052200 másodperc