Xbox 360 60gb 26db játékkal (Azonosító: 639558, Idő Vége : 16 Jun. 2018 18:22:25) - Licitaljunk.hu
zagrosik.com
[ RÉSZLETES KERESÉS ]   hungarian   english
 ELADÁS
Termékfeltöltés

 ÁRUHÁZAK   ÁRVERSENY
Xbox 360 60gb 26db játékkal
Azonosító: 639558   |   Állapot: Lezárt   |  Terméket eddig 72 alkalommal tekintették meg!
Vissza a Főoldalra
Főkategória : Muszaki cikk, elektronika > Játékkonzol, játék > Konzol

Jelenlegi ár -
Induló ár 22.000 HUF [ Valutaváltó ]
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Termék helye : 2100, Pest megye
Ország : Magyarország
Start Idő : 17 Apr. 2018 18:22:25
Idő Vége : 16 Jun. 2018 18:22:25
Nyertes(ek) N/A
Az aukciót figyeli(k) 0 felhasználó(k)
Eladó adatai
Mateusz16 (0)
Regisztráció 17 Apr. 2018
-> Magyarország

Értékelés 0.00%
0
0
0
0
0
Értékelések

Termékleírás
Eladó egy xbox 360 konzol Tartozékai: -Xbox 360 60Gb -Eredeti fehér Microsoft Joystick -Tápkábel -TV kábel -TV kábelhez plussz átalakító -Joystick akkumulátor és töltő hozzá -26db játék + még a gépen is van Jó állapotban van, nem kopott , játék közben nem hangos, nem zörög. Csere nem érdekel!

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti Szállítási és fizetési részletek

MPL Házhoz Szállítás előre utalva MPL csomagautómata előre utalva
Postaköltség -
Biztosítás -
Szállítás módja Postai szállítás
Szállítási kalkulátor
Ország

Készpénzes, átutalásos fizetések
Előreutalás
Előreutalás
Készpénz
Készpénz

Kérdések az eladóhoz
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni szeretnél az eladótól.

Xbox 360 60gb 26db játékkal
Xbox 360 60gb 26db játékkal
Induló ár : 22.000 HUF
Jelenlegi ár : -
Vége : 15 Aug. 2018 18:23:01
Eladó jvc hv-32p37sue Tv álványával. Csere Érdekel Xbox 360
Induló ár : 10.000 HUF
Jelenlegi ár : -
Vége : 15 Aug. 2018 18:26:01

A terméket , Mateusz16 , tette fel, és felelősséget vállal minden leírt információért.

Copyright ©2012 KizmanAuction.com.
Designwww.greencomp.hu. Minden jog fenntartva.
Az oldal használatával a következő rendelkezéseket fogadja el: Licitaljunk.hu FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK és ADATKEZELÉSI NYILATKOZAT
Az oldal betöltődött: 0.069746 másodperc