Xbox 360 60gb 26db játékkal (Azonosító: 639577, Idő Vége : 14 Oct. 2018 18:24:01) - Licitaljunk.hu
zagrosik.com
[ RÉSZLETES KERESÉS ]   hungarian   english
 ELADÁS
Termékfeltöltés

 ÁRUHÁZAK   ÁRVERSENY
Xbox 360 60gb 26db játékkal
Azonosító: 639577   |   Állapot: Nyitott   |  Terméket eddig 47 alkalommal tekintették meg!
Vissza a Főoldalra
Főkategória : Muszaki cikk, elektronika > Játékkonzol, játék > Konzol

Jelenlegi ár -
Induló ár 22.000 HUF [ Valutaváltó ]
Mennyiség 1
Ajánlatok 0

40.000 HUF
[ Valutaváltó ]

Ha már van regisztrációd itt beléphetsz és licitálhatsz.

Termék helye : 2100, Pest megye
Ország : Magyarország
Start Idő : 15 Aug. 2018 18:24:01
Idő Vége : 14 Oct. 2018 18:24:01
Legnagyobb ajánlat Nincs licit
Az aukciót figyeli(k) 0 felhasználó(k)
Eladó adatai
Mateusz16 (0)
Regisztráció 17 Apr. 2018
-> Magyarország

Értékelés 0.00%
0
0
0
0
0
Értékelések

Termékleírás
Eladó egy xbox 360 konzol Tartozékai: -Xbox 360 60Gb -Eredeti fehér Microsoft Joystick -Tápkábel -TV kábel -TV kábelhez plussz átalakító -Joystick akkumulátor és töltő hozzá -26db játék + még a gépen is van Jó állapotban van, nem kopott , játék közben nem hangos, nem zörög. Csere nem érdekel!

Szállítás

Szállítási feltételek Vásárló fizeti Szállítási és fizetési részletek

MPL Házhoz Szállítás előre utalva MPL csomagautómata előre utalva
Postaköltség -
Biztosítás -
Szállítás módja Postai szállítás
Szállítási kalkulátor
Ország

Készpénzes, átutalásos fizetések
Előreutalás
Előreutalás
Készpénz
Készpénz

Kérdések az eladóhoz
Lépj be vagy regisztrálj, ha kérdezni szeretnél az eladótól.

Eladó jvc hv-32p37sue Tv álványával. Csere Érdekel Xbox 360
Induló ár : 10.000 HUF
Jelenlegi ár : -
Vége : 14 Oct. 2018 18:27:01

A terméket , Mateusz16 , tette fel, és felelősséget vállal minden leírt információért.

Copyright ©2012 KizmanAuction.com.
Designwww.greencomp.hu. Minden jog fenntartva.
Az oldal használatával a következő rendelkezéseket fogadja el: Licitaljunk.hu FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK és ADATKEZELÉSI NYILATKOZAT
Az oldal betöltődött: 0.049704 másodperc